بارگذاری...
ساخت بیلبورد

اتحاد نوین راه کانون مشاوره , تبلیغات و ساخت سازه های تبلیغاتی نظیر بیلبورد , پل عابر و ارائه دهنده خدمات اجاره بیلبورد ,ساخت بیلبورد ,اجاره پل عابر پیاده ,اجاره بیلبورد در کرج ,اجاره بیلبورد در تهران ,اجاره بیلبورد در اتوبان تهران کرج ,اجاره تابلو تبلیغاتی ,اجاره تابلو تبلیغاتی در تهران ,اجاره تابلو تبلیغاتی در کرج ,اجاره پل عابر پیاده در تهران ,اجاره پل عابر پیاده در کرج ,ساخت بیلبورد در کرج

 جهت مشاوره و راهنمایی با شماره های  02632555488-9 | 02632555485 |  09121611561 |  09121695292   تماس حاصل فرمائید .


کانون تبلیغات اتحاد نوین

 

ساخت بیلبورد : تبلیغات در شهرهای بزرگ میتواند گزینه مناسبی برای معرفی برند و خدمات می باشد که این مجموعه شما را برای رسیدن نتیجه مطلوب راهنمایی میکند . اتحاد نوین راه با به کارگیری از باتجربه ترین نیروها و  مهندسین دست به ساخت و سازه های تبلیغاتی با مقاومت بالا و ظاهری زیبا به صورت تک پایه , لوله ای دیسکی و پل عابر پیاده با استقامت بالا که در مرحله اول برای رفاه حال مردم و دوم برای تبلیغات , اشتغال زایی که در هر دو صورت هدف این مجموعه رساندن خدمت به مردم ایران زمین می باشد .

مدیر اجرایی . ساخت و طراحی جناب محسنی نسب 09121695292


مراحل ساخت بیلبورد

در این مرحله ابتدا مدیر عامل محترم این مجموعه با نهاد های دولتی برای گرفتن فضا برایساخت هماهنگی های لازم را انجام می دهد با در نظر گرفتن ابعاد بیلبورد و حریم آن و فاصله با مسیرها , آزادراه ها و خیابان ها . مرحله بعد همکاری مهندسین ساخت که ابعاد و فوندانسیون را ابتدا طراحی و نقشه کشی می کنند و به مرحله اجرا می رسانند . مرحله ساخت در کارگاه و زیر نظر کارفرمای محترم این مجموعه صورت میگیرد . و در آخر با هماهنگی با اداره راهداری نصب انجام میشود. زمان تقریبی برای ساخت  7 الی 10 روز کاری می باشد.

مدیر امور اجرایی . ساخت و طراحی زیر نظر مدیر محترم جناب آقای محسنی نسب صورت میگیرد.

برای اطلاع از ساخت با شماره 09121695292 تماس حاصل فرمایید.

یک پیشنهاد مفید و ویژه  برای صاحبان مشاغل و خدمات و فروشگاهها برای معرفی هرچه بیشتر و بهتر محصول و برند و خدمات . ساخت بیلبورد اختصاصی نزدیک محل کار خود میباشد.

ساخت بیلبورد و انواع سازه های تبلیغاتی توسط مدیر ساخت بیلبورد برای معرفی شغل و خدمات در نزدیکی شرکت و کارخانه شما میتواند تبلیغی ماندگار باشد و شایان به ذکر است تکرار اسم و نماد برند شما باعث ماندگاری بیشتر در ذهن میشود که این مسئله میتواند بازاریابی برای شغل شما ایجاد کند.

ساخت انواع سازه های تبلیغاتی

آقاي اسد اله محسني نسب

09121695292

اجاره انواع سازه های تبلیغاتی

آقای مجید مجیدزاده

09121611561

 


مراحل اجاره بیلبورد

با پشت سر گذاشتن مرحله ساخت و آماده بودن تابلو برای اجاره آن اقدام می کنند . بیلبورد ساخته شده به صورت روزانه , ماهانه و سالانه و توافقی طی قراردادی اجاره داده می شود . در طول مدت اجاره هرگونه مشکل مانند قطع نور و غیره به عهده مجموعه پیگیری و بررسی میشود .

مشتری محترم با کمک طراح این مجموعه با در نظرگرفتن اصول طراحی  تبلیغات محیطی  طرحی مناسب و چشمگیر انتخاب میکند .

 


نظرات (0)

نظری ارسال نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
کد را وارد کنید. واضح نیست؟
اشتراک گذاری:
    

امروز 33 | دیروز 79 | هفته 372 | ماه 1065 | کل 8866

26 میهمان و 0 عضو آنلاین

© 2020 کانون تبلیغات اتحاد نوین.کلیه حقوق این سایت برای مالک سایت محفوظ است
طراحی سایت توسط آرمان وب نوین. بوسیله سایت ساز توتال پک

اتصال اینترنت وجود ندارد