بارگذاری...
ساخت و اجاره بیلبورد و پل عابر در کرج و تهران

مجموعه اتحاد نوین راه بزرگترین طراح و سازنده سازه های تبلیغاتی ( اجاره و ساخت بیلبورد ، اجاره و ساخت نماآگهی و اجاره ، ساخت پل عابر و اجاره و ساخت تابلوهای تبلیغاتی) در سطح استانهای تهران ، البرز ، مازندران ، قزوین و ......

09121611561 

بیلبورد ( پربیننده ترین رسانه ) به فضاهای بزرگی گفته می شود که به صورت گسترده در سطح شهر نصب و بهره برداری فرهنگی و اقتصادی می شود . 

ساخت بیلبورد و پل عابر اجاره تابلوهای تبلیغاتی یکی از مهمترین و موثرترین در حوزه تبلیغات محیطی برای معرفی محصول و برندینگ بشمار می روند که نسبت به دیگر ابزارهای تبلیغاتی از قدمت بیشتری برخوردار است . معمولا ساخت بیلبورد در پربازدیدترین و پرترددترین مکان ها انجام می شود . کانون آگهی و تبلیغات اتحاد نوین راه ضمن برخورداری از توانایی ارائه تمامی این ابزار و در اختیار داشتن متخصصان با تجربه در ساخت بیلبورد ، ساخت نماآگهی و ساخت پل عابر پیاده پیاده می تواند به عنوان مجرب ترین مشاور و مجری تبلیغات محیطی ، متناسب با مخاطبین هدف و اهداف بازاریابی در حوزه برندینگ بهترین پیشنهادات را ارائه و ضامن موفقیت برند در تبلیغات محیطی تا رسیدن به اثربخشی کامل باشد همراه شما هستیم تا حصول نتیجه. ساخت بیلبورد و ساخت پل عابر و تابلو تبلیغاتی مستلزم رعایت نکاتی میباشد که در طی پروسه تولید باید رعایت شوند. شما میتوانید ساخت بیلبورد های تبلیغاتی از فونداسیون تا تولید نهایی را به ما بسپارید.در حال حاضر کانون آگهی و تبلیغات اتحاد نوین راه در زمینه ساخت بیلبورد ، ساخت پل عابر ، ساخت تابلوهای تبلیغاتی و اجاره بیلبورد ، اجاره پل عابر و تابلوهای تبلیغاتی در محور تهران فیروزکوه ، رودهن به دماوند ، هراز و آزادراه تهران کرج ، هشتگرد ، مشکین دشت ، محور نور به چمستان ، جاجرود و ساخت و اجاره بیلبورد و پل عابر در کرج به صورت گسترده فعالیت میکند.

نظرات (0)

نظری ارسال نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
کد را وارد کنید. واضح نیست؟
اشتراک گذاری:
    

امروز 9 | دیروز 16 | هفته 25 | ماه 428 | کل 4111

25 میهمان و 0 عضو آنلاین

© 2020 کانون تبلیغات اتحاد نوین.کلیه حقوق این سایت برای مالک سایت محفوظ است
طراحی سایت توسط آرمان وب نوین. بوسیله سایت ساز توتال پک

اتصال اینترنت وجود ندارد