بارگذاری...
ساخت پل عابر پیاده در اتحاد نوین راه

یکی از خدمات کانون مشاوره و تبلیغات اتحاد نوین راه ساخت بیلبورد و ساخت پل عابر پیاده در شهرهای مختلف , کرج و تهران و مناطق پر تردد , نزدیک کارخانجات و شرکت ها می باشد .

ساخت بیلبورد و ساخت پل عابر پیاده برای معرفی محصول , برند و خدمات مشتریان به صورت خصوصی ( برای اشخاص صاحب برند شرکت ) و یا دولتی ( ارگان ها , فرهنگی و اقتصادی فرهنگی )  انجام میشود .

 جهت مشاوره و راهنمایی با شماره های  02632555488-9 | 02632555485 |  09121611561 |  09121695292   تماس حاصل فرمائید .

 


sakht pole aber piade

 

یکی از خدمات کانون مشاوره و تبلیغات اتحاد نوین راه ساخت بیلبورد و ساخت پل عابر پیاده در شهرهای مختلف , کرج و تهران و مناطق پر تردد , نزدیک کارخانجات و شرکت ها می باشد .

ساخت بیلبورد و پل عابر پیاده برای معرفی محصول , برند و خدمات مشتریان به صورت خصوصی ( برای اشخاص صاحب برند شرکت ) و یا دولتی ( ارگان ها , فرهنگی و اقتصادی فرهنگی )  انجام میشود .

کانون تبلیغات اتحاد نوین

 

ساخت پل عابر پیاده در اتحاد نوین راه :ساخت پل عابر پیاده صرفاً جهت اجاره تابلو تبلیغاتی پل عابر پیاده نیست .

مدیر اجرایی و تیم ساخت در کارگاه اتحاد نوین راه و مراحل  اداری با ارگان های مرتبط و وقت و هزینه ای که برای ساخت می پردازند برای رفاه حال مردم عزیز کشورمان و گذر کردن از عرض خیابان ها , کمربندی ها و اتوبان از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

در واقع ساخت بیلبورد و ساخت پل عابر پیاده علاوه بر نمایش و ارائه تبلیغات خدمات و محصولات شرکت ها و کارخانه ها برای آبادانی شهر و استان و آسانی جابجایی مردم هم حائز اهمیت است .

ساخت بیلبورد و پل عابر پیاده و مرحله بعد از اجاره تابلو های بیلبورد و پل عابر , به طراحی و چاپ آن میپردازیم .

نمایش ایده و طرح مجذوب کننده و کارآمدی که در ذهن رهگذر و بیننده برای داشتن نتیجه مطلوب مشتری محترم اتحاد نوین راه میباشد که توسط طراح و تابلو ساز اجرا و به واسطه نصاب روی تابلو نصب میگردد.

 

کانون تبلیغات اتحاد نوین

 

 

ساخت بیلبورد و پل عابر پیاده و اجاره تابلوهای آن که در بحث اجاره بیلبورد و اجاره پل عابر پیاده به آن میپردازیم زمینه ای برای معرفی  محصول , برند و خدمات شرکت ها و کارخانه ها و کاسبان میباشد تا از طریق آن بتوانند به واسطه تبلیغات محیطی به کسب و کار خود رونق ببخشند . 

هدف از ساخت بیلبورد و پل عابر پیاده و اجاره تابلوهای آن در اتحاد نوین راه برای رونق هرچه بیشتر کسب و کار مشتریان میباشد .

 

نظرات (0)

نظری ارسال نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
کد را وارد کنید. واضح نیست؟
اشتراک گذاری:
    
افزونه فعال نشده است

امروز 75 | دیروز 199 | هفته 2752 | ماه 15910 | کل 44820

27 میهمان و 0 عضو آنلاین

© 2020 کانون تبلیغات اتحاد نوین.کلیه حقوق این سایت برای مالک سایت محفوظ است
طراحی سایت توسط آرمان وب نوین. بوسیله سایت ساز توتال پک

اتصال اینترنت وجود ندارد