بارگذاری...
شرکت های اجاره دهنده بیلبورد

اتحاد نوین راه یکی از شرکت های اجاره دهنده بیلبورد در کرج و اجاره دهنده بیلبورد در تهران می باشد , برای اطلاعات بیشتر با شماره 09121611561 تماس بگیرید .

شرکت های اجاره دهنده بیلبورد:

این شرکت نه تنها بیلبوردهای مختلفی در بهترین لوکیشن ها برای اجاره بیلبورد در دسترس مخاطبان خود قرار داده است بلکه به ساخت انواع سازه های تبلیغاتی , بیلبورد و پل عابر هم می پردازد . هر سازه تبلیغاتی برای ساخت نیاز به فراهم کردن شرایطی قبل و بعد ساخت دارد . قبل از ساخت هماهنگی با راهداری و شهرداری و دیگر ارگان های مرتبط وبعد از ساخت قوانین و ضوابط اجاره و نگهداری از تابلو می باشد . شرکت های اجاره دهنده بیلبورد می توانند سازنده بیلبورد نیز باشند در واقع شما میتوانید هم درخواست ساخت بیلبورد داشته باشید و هم با اجاره بیلبورد و اجاره پل عابر

از شرکت های اجاره دهنده بیلبورد برای برند و خدمات خود تبلیغات کنید .

اجاره ها به صورت ماهانه و سالانه میباشد برای مثال شرکت های بزرگ بیلبورد های مد نظرشان را برای چند سال اجاره می کنند و سالانه طرح و چاپ خود را بروز کرده و تعویض رویه انجام میدهند . برای مثال شرکت زر ماکارون بیلبورد 220 متری بزرگترین بیلبورد تک پایه تک وجهی خاورمیانه را برای چند سال از شرکت اتحاد نوین راه اجاره کرده است .

شرکت های اجاره دهنده بیلبورد طبق قوانین اجاره بیلبورد قراردادی تنظیم  میکنند و طبق آن بیلبورد و پل عابر مورد نظر را اجاره میکنند . اتحاد نوین راه شرکت سازنده و اجاره دهنده بیلبورد و پل عابر میباشد که با هزینه کم تبلیغات مشتریان خود را به نمای شهری تبدیل میکند . برای اجاره بیلبورد در کرج , تهران و شهرستان های اطراف از شرکت های اجاره دهنده بیلبورد , اتحاد نوین راه گزینه ی مناسبی برای شما میباشد . برای راهنمایی بیشتر با شماره 02632555485 تماس بگیرید.

 

نظرات (0)

نظری ارسال نشده است

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری.
0 حرف
پیوست ها (0 / 1)
موقعیت خود را به اشتراک بگذارید.
کد را وارد کنید. واضح نیست؟
اشتراک گذاری:
    

امروز 7 | دیروز 18 | هفته 56 | ماه 588 | کل 5005

28 میهمان و 0 عضو آنلاین

© 2020 کانون تبلیغات اتحاد نوین.کلیه حقوق این سایت برای مالک سایت محفوظ است
طراحی سایت توسط آرمان وب نوین. بوسیله سایت ساز توتال پک

اتصال اینترنت وجود ندارد